Wie?

Op vraag van enkele enthousiaste Leerplussers geeft de club aan alle dames van 50+ en alle heren van 60+ de mogelijkheid om deel te nemen aan deze dubbelcompetitie georganiseerd door de Koninklijke Algemene Vereniging van Vriendenclubs, die op een weekdag doorgaat.

Beker Claus is dus een competitie voor :

Dames : 50 +

Heren : 60 +

Gemengd

*Max aantal punten van de opgestelde ploeg :

Dames : 180 pt

Heren : 240 pt

Gemengd : 180 pt

*Aantal wedstrijden per ontmoeting :

Dames : 2 dubbels

Heren : 3 dubbels

Gemengd : 2 dubbels

Er wordt getracht de reeksen in te delen met minimum 8 ploegen zodat je minstens 7 wedstrijden speelt.

*Na de wedstrijden wordt er iets aangeboden door de thuisploeg aan de tegenstrevers. Ieder club doet wat binnen de mogelijkheden ligt.

*De dubbelpunten van Tennis Vlaanderen worden gehanteerd.

Deelnemers en hun speeldata

Dames 3

Van Linthout Rosette – De Puysseleir Mieke – Ceuppens Lid – Vandenbussche Ilse – Boonen Viviane – De Ridder Marleen

Di 19 april 14u : ’t Leer – Rommersheide

Di 26 april 14u : ’t Leer – Vlug Vooruit 1

Di 10 mei 14u : ’t Leer – 7e Olympiade 1

DO 17 mei  11u : De Merel – ’t Leer

Di 24 mei 15u : Peerdsbos – ’t Leer

Ma 30 mei 14u : Den Otter – ’t Leer

Di 7juni 14u : ’t Leer- De Chalet

Do 16 juni 10u : Antwerp – ’t Leer

Dames 6

Busseniers Nadia – Canters Carine – Sucaet Annemie – Lux Ann – Dhert Karine – Stipanovics Magdalena – Van Den Eynde Kathleen

Vrij 22 april 14u : ’t Leer – Stabroek

Vrij 29 april 15u : MTC2 – ’t Leer

Vrij 6 mei 14u : ’t Leer – Laagland

Do 17 mei 10u : Antwerp 2 – ’t Leer

Do 2 juni 15u : 7e Olympiade – ’t Leer

Vrij 10 juni 14u : ’t Leer – Blauwe Regen

Do 16 juni 14u : Linkeroever – ’t Leer

Heren 1

Baetens Guido – De Bot Kristiaan – Deckers Herman – Depauw Piet – Durieux Herman – Goossens Dirk – Heylen Jan – Kauffmann Peter – Lepage Jules – Vandenbussche Peter – Wyckmans Alex – Van Dyck Dirk – Van Dyck Jan – Van Vlasselaer Walter

Do 21 april 14u : ’t Leer- Ruggeveld 1

Do 28 april 14u : ‘t Leer – Vlug Vooruit 1

Do 12 mei 14u : ’t Leer – Gym1

Ma 16 mei 14u : Linkeroever – ’t Leer

Do 2 juni 14u : Den Otter – ’t Leer

Do 9 juni 14u : GPH – ’t Leer

Ma 13 juni 14 u : Aartselaar – ’t Leer

Do 23 juni 14 u : ’t Leer – Cantincrode        

Verslagen